387 відгуків
+380 (63) 499-03-64
+380 (68) 515-11-04
Інтернет магазин SALDI

Рослинні олії (оливкова олія, олія авокадо, олія з виноградних кісточок). Оливки


З давніх часів оливкова олія вважається однією з найкорисніших рослинних олій у світі, її називають ліками від природи, даром богів. Чи це так насправді? Жителі країн, де виробляють цей чарівний продукт харчування та використовують щодня у своєму раціоні довго зберігають красу, молодість та міцне здоров'я.
- Оливкова олія є натуральним засобом для профілактики серцево-судинних захворювань, особливо інфарктів та інсультів. Як і всі рослинні олії, воно не містить холестерину і допомагає знизити його рівень у крові. - Оливкова олія дуже корисна для травної системи. - Оливкова олія покращує діяльність шлунка, кишечника, підшлункової залози та печінки, сприяє загоєнню виразок шлунка та дванадцятипалої кишки. - Оливкова олія має гарну омолоджуючу властивість - Оливкова олія корисна при зовнішньому застосуванні. Воно чудово підходить для сухої та чутливої ​​шкіри, пом'якшуючи її та перешкоджаючи втраті клітинами вологи.
Оливки містять практично всі необхідні людині вітаміни і мікроелементи, які добре засвоюються організмом людини. На відміну від тваринних жирів, вони приносять організму чималу користь – перешкоджають розвитку атеросклерозу, хвороб серця та судин, сприяють виведенню холестерину, допомагають у лікуванні органів травлення, зміцнюють кісткову тканину. Корисні кислоти, що входять до складу оливкової олії, необхідні як будівельний матеріал оболонок клітин (сам організм синтезує їх тільки частково). Завдяки високому вмісту олеїнової кислоти, що дуже сприятливо впливає на процеси засвоєння та переробки жирів, оливкова олія відносять до дієтичних продуктів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner