387 відгуків
+380 (63) 499-03-64
+380 (68) 515-11-04
Інтернет магазин SALDI

Ікра, Риба

Червона ікра – найпоширеніший делікатес у всьому світі – має не лише незрівнянний смак, а й містить величезну кількість поживних речовин. Червона ікра – головний атрибут багатьох сучасних свят та урочистостей.
Склад червоної ікри:
Насамперед хочеться відзначити, що червона ікра — відмінне джерело високоякісного білка, яке засвоюється організмом людини краще ніж білок м'ясних і молочних продуктів. Червона ікра багата на поліненасичені жирні кислоти, які грають величезну роль у роботі організму людини. До складу лососевої ікри входять вітаміни А, Е, D, групи В, макро-і мікроелементи такі як фосфор, йод, кальцій, залізо та інші мінерали.
Калорійність червоної ікри:
Калорійність ікри лососевих риб становить близько 250 ккал на 100 г продукту.
Корисні властивості червоної ікри: Червона ікра має загальнозміцнюючу дію, сприяє підвищенню імунітету та відновленню сил. Рекомендується людям, ослабленим хворобами чи операціями. Сприятливо впливає на серцево-судинну систему, покращує кровообіг, підвищує рівень гемоглобіну в крові, знижує ризик утворення тромбів, допомагає захиститися від атеросклерозу та інших хвороб серця та судин.
Корисні речовини, що входять до складу червоної ікри, прискорюють регенерацію тканин.
Ікра допомагає нормалізувати роботу нервової системи, корисна людям, які піддаються серйозним нервовим напруженням.
Покращує роботу головного мозку, корисна тим, хто зайнятий розумовою працею.
Чинить вплив на роботу щитовидної залози.
Позитивно впливає репродуктивну функцію.
Підвищує потенцію у чоловіків.
Регулярне вживання лососевої ікри сприяє зміцненню кісткової тканини та покращенню стану шкіри та волосся.
Чинить сприятливий вплив на зір.
Червона ікра допомагає захистити організм від передчасного старіння та продовжити молодість.
Способи приготування:
Червону ікру отримують з ікри лососевих риб: нерки, горбуші, кети, кижуча, чавичі, сими. Ціна у червоної ікри значно нижча, ніж у чорної. Це пов'язано з тим, що лососевих риб поки що більше, ніж осетрових.
Червона ікра буває лише зернистою. Ікринки мають бути великі, не злиплі, однакового розміру
При приготуванні червоної ікри дуже важливо дотримуватися правил посолу. Ікру з риби слід витягувати лише протягом перших чотирьох годин після вилову, а соляний розчин повинен бути певною концентрацією. Розсіл зазвичай наполягає щонайменше 10 днів. Після посолу до червоної ікри додають консерванти, щоб продовжити термін її зберігання.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner